Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd.

Çin Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd. Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd. Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd. Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd. Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd.
Fabrika Binası Dövme atölyesi CNC atölyesi Boru bağlantı atölyesi Boru parlatma atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Minozzlinox
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 600-1000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : < 10%
TELE: 0577-86600756
FAX: 0577-86600736
Wenzhou CiDa Akışkan Technology Co, Ltd 90'lı yıllarda kuruldu, tasarım, dövme, üretim, satış ve hizmet modern kurumsal bir tanesidir. Süt gıda, ilaç, kimya, bira ekipmanları, paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, boru, tank top cihazı, yüksek hassasiyetli paslanmaz çelik kelebek vana ve standart olmayan aksesuarlar ve diğer ürünler üretim ve satış çeşitli uzmanlaşan.
Şirketin güçlü teknik gücü, iyi donanımlı, yüksek kaliteli personel tanıtımı, iç yönetimi güçlendirmek ve aktif olarak piyasa rekabete katılmak. Uzun bir süre için, ürünleri makul yapısı, mükemmel performans, mükemmel işçilik, tercihli fiyatlar, böylece ürünlerin hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok sayıda müşteri tarafından satılıyor.
Yeni dönemde yeni bir meydan okuma, CIDA "hayatta kalma, hizmet ve kalkınma" iş felsefesinde, ilerlemeye devam etmek, inovasyon.
CIDA, işleme, kesme makineleri, otomatik ekipman, kompleInspeksiyon ekipmanları, Mükemmel kalite kontrol sistemi, satış sonrası servis merkezi ve güçlü üretim kapasitesi için Japonya'dan en gelişmiş CNC makinesini uygular. Her bir CIDA ürününü hattımızın ön safına çıkarıyor ve ithal ekipman ile aksesuarlar arasındaki kalite farkını kısaltıyor.
"Önce Kalite, Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hareket ediyoruz ve müşterileri karşılamak için daha iyi sıvı armatürler yaratacağız. Ayrıca çiziminize ve örneklerine göre de tasarlayabiliriz.
Biz samimi hizmet ve kaliteli bizimle işbirliği ve karşılıklı yararlar elde etmenize olanak sağlayacağına inanıyoruz, biz dünya çapında bekliyoruz. Arkadaşlar bize daha fazla destek ve öneri vermek! !

İletişim bilgileri
Wenzhou Ci Da Fluid Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Todd

Tel: 86-0577-86600756

Faks: 86-0577-86818012

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)